Haagised

Suuregabariidilise kauba vedu Euroopas poolhaagiste ja haagistega

Logistikaettevõte Water Fox OÜ pakub Euroopas ja Skandinaavias teenuseid ka ülemõõduliste veoste vedamiseks poolhaagiste ja haagistega. Antud tüüpi teenused on eriti nõutud suuremõõtmeliste metallkonstruktsioonide, raudbetoontoodete, autode, elektrijaamade jms transportimisel. Veoste vedu toimub spetsiaalse konfiguratsiooniga haagiste ja traalidega.

Meie ettevõttel on vajalik transport ja litsentsid nimetatud vedude kontrollimiseks. Vaatame üle kõik päringud igasuguste lastide vedamiseks – polümeerkonstruktsioonide, puurimisseadmete, õliplatvormide, suuremahuliste trafode ja ka “ülisuureks” klassifitseeritud kauba transportimine.

Haagiste ja poolhaagistega kaubaveo korraldamise erisused

Kui räägime suuremahulistest lastidest, peame silmas kõiki mahukaid tooteid, raskeid konstruktsioone, suuremahulisi kaupu ja konteinereid. Selliseid esemeid saab Euroopa piires tarnida ainult spetsiaalse transpordi abil ja teatud tingimustel.

 

Meie ettevõttel on suur spetsialiseeritud seadmete autopark:

  • haagised;
  • mahuliste haagistega veokid;
  • erinevate konfiguratsioonidega haagised (sealhulgas jumbotreilerid; аga ka megahaagisega veokid ja autorongid).

Meie töötajatel on piisavalt oskusi eritüüpi kaupade peale- ja mahalaadimise protsesside korraldamiseks. Meil on peale- ja mahalaadimistoimingute korraldamiseks spetsiaalne varustus ning meil on asjakohased load nende tööde teostamiseks EL-i riikides ja Skandinaavias.

Miks tasub tellida veose transportimist haagiste ja poolhaagistega Waterfox Logisticsist

Meie ekspedeerimisettevõttes töötavad kogenud autojuhid, kellel on suured teadmised suuremahuliste ja -mõõtmeliste veoste eripärase osas. Saame kiiresti hinnata transpordi mahtu, pakkuda teenustele parimat hinda. Lisaks:

  • pakume kaubasaatmist kogu marsruudi ulatuses;
  • pakume tootekindlustusteenuseid;
  • garanteerime tarneaegadest range kinnipidamise;
  • pakume võimalust jälgida oma transpordi kulgu.

Teenuse kasutamiseks täitke lihtsalt veebilehel olev taotlusvorm. Kõigi transpordiküsimuste korral pöörduge palun Waterfox Logistics’i haldurite poole veebis või lehel näidatud telefonidel.