Rahvusvahelised kaubaveod Euroopast on viimasel ajal leidnud üha suurema nõudluse. Kaasaegsel äritegevusel ei ole mingeid piire, mistõttu on väga tähtis leida vastutustundlik ja usaldusväärne partner, kellele võite usaldada kaubaveo Euroopasse. Teenuse hinnal on antud juhul suur, kuid mitte otsustav tähendus. Palju tähtsam on olla veendunud pakutavate teenuste kvaliteedis ja vedajatele usaldatud veose säilimises.

Kaubaveod Euroopas

Rahvusvahelisel transpordiettevõtel Waterfox Logistics on suur kogemus Euroopa ja Skandinaavia kaubavedudel. Transport – see pole mitte ainult meie tegevusvaldkond. See on meie kirg, meie meelistegevus ja seda juba enam kui 10 aasta vältel.

Püüdleme pikaajalisele koostööle, seega püüame partneritega suhteid arendada avatuse, aususe ja täieliku usalduse põhimõtetel. Oleme alati avatud koostööle uute firmadega, mis vajavad usaldusväärse vedaja teenuseid.

Veoste toimetamine Skandinaaviasse

Veose toimetamist Euroopasse pakuvad täna paljud logistikafirmad. Milles seisnevad Waterfox Logistics´iga koostöö eelised? Esiteks – erilise määratlusega veoste rahvusvahelise veo lühitähtajad. Koostame ja saadame 2-3 haagist nädalas. Skandinaaviariikidesse toimetamine toimub mõne kalendripäeva jooksul.

Teiseks – meil töötavad vaid oma ala meistrid ja kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid, mistõttu garanteerime pakutavate teenuste maksimaalselt kõrge taseme ja Euroopasse toimetava kaubaveo optimaalsed tingimused taskukohaste hindadega. Meiega on teie veose toimetamine Skandinaaviasse usaldusväärsetes kätes.

Rakendame maksimaalselt jõupingutusi, tõstmaks veelgi teenuste kvaliteeti, investeerides pidevalt firma arengusse ja töötajate ametialase kvalifikatsiooni tõstmisesse. Meilt võite lisaks veoste toimetamisele saada ka täielikku teenuste kompleksi.

Transpordilogistika teenuste täiskompleks

Lisaks transpordilogistika küsimustele, tegeleme ka vedudega seotud formaalsuste lahendamisega: tollidokumentatsiooni vormistamise ja muude tehniliste ning juriidiliste küsimuste lahendamisega. Meilt võite tellida teenuste kompleksi ja olla veendunud, et teie veos toimetatakse sihtpunkti tervena ja säilinuna optimaalselt lühikese aja jooksul.

Pakume:

  • Veoste vedu Euroopas ja Skandinaavias,
  • konkureerivat hinda,
  • optimaalset kohaletoimetamise tähtaega,
  • regulaarset saatmist,
  • veose kindlustamist,
  • raskeveohaagiseid ja haagiseid,
  • veose pakendamist,
  • täielikku ja osalist laadimist.

Veoste rahvusvaheline kohaletoimetamine – üks väga vastutusrikas, ülimat vastutust nõudev töösuund. Mistõttu usaldage oma veoste vedu vaid kontrollitud ja usaldusväärsetele partneritele.

Sarnased uudised

Rahvusvahelised kaubaveod

Eesti rahvusvaheline transpordiettevõte Water Fox OÜ (Tallinn) spetsialiseerub veoste logistika ja ekspedeerimise teenustel kõikidele selles huvitatud isikutele. Muuhulgas teostab rahvusvahelist kaubavedu nii erinevatesse euroopa riikidesse, kui ka Euroopast tulevat kaubavedu. Suurim

Loe veel

Kuidas ise logistikaettevõtet valida?

Ettevõtete omanikud lahendavad iga päev hulganisti ülesandeid, millest sõltub ettevõtte kasumlikkus ja konkurentsivõime. Veoste transpordi teenus on üks neist teenustest, mille on soovitatav usaldada logistikafirmale.

Loe veel