Logistikateenused​

Transpordiettevõte Water Fox OÜ on ekspedeerimis- ja logistikateenuste turul juba pikka aega tuntud kui usaldusväärne ja end tõestanud partner, kellele võib usaldada ka kõige väärtuslikumad kaubad. Põhitegevuseks  pole ainuüksi  transporditeenused. See on meie kutsumus, millele meeskond on pühendunud üle 10 aasta, olles selle aja jooksul saanud palju kogemusi.

Püüdleme oma klientidega pikaajalise koostöö poole, kuid samal ajal oleme alati avatud uutele tutvustele usaldusväärset partnerit otsivate ettevõtetega, kuna kaubaveod nõuavad maksimaalset vastutust ja professionaalsust.

Rahvusvahelised kaubaveod

Ettevõte Water Fox OÜ alustas tegevust Eesti turul 2018. aastal. Rahvusvahelised kaubaveod on üheks meie põhitegevuseks. Tegeleme rahvusvahelise (osalise ja täieliku) kaubaveo korraldamise ja ekspedeerimisega Skandinaavia ja Euroopa suundadel.

Meie juures  töötavad kogenud ja kvalifitseeritud autojuhid; sõidukid läbivad range tehnilise kontrolli, nii võite meile usaldatud veoses ohutuses täiesti kindlad olla.

Transporditeenused

Meie ettevõte on valmis lisaks kaupade maanteetranspordile pakkuma ka kogu teenuste valikut:

  • transpordilogistika,
  • marsruutide ettevalmistamine,
  • transpordi valik, arvestades veose omadusi ja kliendi soove,
  • laoteenused, veose ladustamine,
  • saatelehtede ja muude kaasnevate veodokumentide vormistamine,
  • kohaliku tähtsusega kaubaveod,
  • ekspeditsiooniteenused  ja palju muud.

Transporditeenus on tänapäeval nõutud teenus nii suurte kui ka väikese või keskmise suurusega ettevõtetele. Olenemata veose suurusest ja marsruudi keerukusest püüame pakkuda oma klientidele kõrget professionaalset teenindust. Meie spetsialistid teevad endast oleneva, et Water Fox OÜ kliendid saaksid keskenduda oma põhitegevusele. Pakkudes teile logistikateenuseid, säästame teid transporditeenusega seotud probleemidest.

Kui soovite oma veose ohutuses ja turvalisuses kindlad olla, usaldage selle kohaletoimetamine transpordiettevõttele Water Fox OÜ. Oleme aastate jooksul omandanud piisava kogemuse, mis võimaldab meil lahendada mistahes keerukusega logistikaprobleeme.