Osakoormate vedu

Mitte alati pole ühe tellija kaubakogus niivõrd suur, et see täidaks kogu haagise. Seepärast on üha populaarsemaks muutumas osakoorma transport.

Ettevõttel Water Fox OÜ on tegutsemiskogemus rahvusvahelise maanteeveo vallas. Oleme valmis pakkuma oma klientidele transporditeenuseid, mille geograafiline piirkond hõlmab Euroopat, sealhulgas Skandinaavia suunda.

Kaubavedu pole lihtsalt meie töö. Meie kutsumuseks on tee ja me oleme pühendunud sellele üle 10 aasta. Seepärast oleme valmis pakkuma lahendust ka kõige keerulisemale kaupade transpordiga seotud olukorrale. Meil on selle tarbeks piisavalt teadmisi, kogemusi ja aastatega kogunenud kontakte.

LTL-vedu

Osakoormate vedu nõuab logistikateenuse pakkujalt ülimat professionaalsust ning maksimaalset vastutust. Mõned vedajad üritavad osakoormate tellimusi vältida, sest üheaegselt ja korraga peab töötama mitme kliendiga ning tegelema erinevat liiki kaupadega, millele tuleb erinevatesse ladudesse järele minna.

Kuid paljudele ettevõtetele ja asutustele on just sellist liiki kaubavedu tänapäeval eriti aktuaalne. Mõnikord on vaja transportida kaupa, mis ei võta rohkem ruumi, kui üks kaubaalus. Väikeettevõttel pole alati võimalik sellise veo eest maksta. Just neile klientidele on LTL-veod optimaalseks lahenduseks.

Korjates ühte haagisesse kokku erinevate saatjate kauba, alaneb teenuse hind ning nii vähendame me oma klientide transpordikulusid. Samas ei avalda see mõju tarnekiirusele ja kvaliteedile.

Osakoorma transporti on võimalik tellida nii Eesti piires kui mujale Euroopasse, näiteks Skandinaaviasse. Ekspedeerimis- ja logistikaettevõtte Water Fox OÜ eesmärgiks on pikaajaline koostöö, seepärast garanteerime oma klientidele teenuste hea kvaliteedi ning see on aastatega kinnitust leidnud.

Meie reputatsioon on meile samavõrd tähtis kui teie kindlustunne meile usaldatud kaupade turvalisuses ja rikkumatuses. Delegeerides transpordilogistikaga seotud ülesanded meile, võite oma tähelepanu suunata oma põhitegevusega seotud strateegiliste küsimuste lahendamisele.