Firma Waterfox Logistics omandis on laialdane autopark erinevat liiki ja tüüpi veoautode haagiste ja poolhaagistega, mis lubab valida mistahes veoste ohutu ja säästliku transportimise optimaalseima variandi. Mõistlik logistika, samuti meie transpordivahetndite suur mahutavus alandavad oluliselt iga veoseühiku veo hinda.

Tent-poolhaagis

Tent-poolhaagised (eurotendid, eurotreilerid) võistid laialdase leviku tänu oma universaalsele konstruktsioonile. Eemaldatav tent ja pardad lubavad eurotreilerit peale ja maha laadida mitte ainult tagantpoolt, vaid ka ülevalt ja mõlemast küljest. Vajaduse korral võib külgtoed eemaldada ja kogu karkassi lahti võtta. Põhiomadused:

  • tõstejõud – 20-25 t;
  • maht – alates 60 m3;
  • mahutatavus – 22-33 europaletti.

Jumbo

Tänu rataste väiksemale diameetrile on selle haagise tagumises osas madalam põrandatase, mille arvel tõuseb treileri kõrgus. See suurendab mahtu ja lubab vedada mittestandardse kõrgusega veoseid. Jumbo omadused:

  • tõstejõud – kuni 24 t;
  • maht – alates 90 m3;
  • mahutatavus – 33 europaletti.

Haakimine (110, 120)

Kujutab endast suure veohaagisega autotreilerit. Autohaage lubab vedada üldkasutusega teedel maksimaalses koguses veost ilma erilubadeta – treileri ja veoauto haagise summaarne maht moodustab 110-120 m3 ja mahutab kuni 44 europaletti. Seejuures on tõstejõud piiratud veduki võimalustega ja moodustab 16-25 t. Autotreileri ja veohaagise samaaegsel peale/mahalaadimisel kiirenevad ka peale-mahalaadimistööd.

Konteinerlaevad

Avatud platvormiga poolhaagised, varustatuna erikinnitustega kuivlastiga konteinerite paigaldamiseks. Võivad olla nii standardse, kui madalraamilise konstruktsiooniga kõrgete konteinerite vedamiseks. Mahutavad kaht merekonteinerit pikkusega 20 ft (6 m) ja ühte neljakümne jala pikkust (12 m) konteinerit.

Pardaplatvormid

Avatud poolhaagised-platvormid parrasteta või madala pardaga on mõeldud nende veoste vedamiseks, mis ei vaja ilmaolude mõju eest tendiga katmist. Kasutatakse ehitusmaterjalide, tellingute, erineva seadmestiku veoks.

Sarnased uudised

Rahvusvahelised kaubaveod

Eesti rahvusvaheline transpordiettevõte Water Fox OÜ (Tallinn) spetsialiseerub veoste logistika ja ekspedeerimise teenustel kõikidele selles huvitatud isikutele. Muuhulgas teostab rahvusvahelist kaubavedu nii erinevatesse euroopa riikidesse, kui ka Euroopast tulevat kaubavedu. Suurim

Loe veel

Euroopasisene maanteetransport

Kaubavedu, maantetransport Ettevõte Waterfox Logistics teostab rahvusvahelisi kaubavedusid autotranspordiga Skandinaavia, Balti riikide ja mõnede teiste Euroopa riikide (Belgia, Saksamaa, Holland, Poola, Tšehhi) vahel. Teostame kindlustus- ja tollidokumentide

Loe veel